March 23,2018 | ۱۳۹۷/۰۱/۰۳

Livanco Agency

سرخط خبرها
تبلیغات

علی زینی ‌وند بعنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد منصوب شد

علی زینی ‌وند بعنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد منصوب شد

محمود زمانی قمی، استاندار یزد در حکمی «علی زینی ‌وند» فرماندار پیشین محلات از توابع استان مرکزی را به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد منصوب کرد. به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی استانداری یزد ، در این حکم آمده است: « انتظار می رود با بهره گیری از ظرفیت […]

محمود زمانی قمی، استاندار یزد در حکمی «علی زینی ‌وند» فرماندار پیشین محلات از توابع استان مرکزی را به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد منصوب کرد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی استانداری یزد ، در این حکم آمده است: « انتظار می رود با بهره گیری از ظرفیت های موجود و خلق ظرفیت های جدید و تعامل سازنده با دستگاه های اجرایی ، حداکثر توان را در تحقق سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید در استان به کار گیرید.

پیش از این سید علی عزالدینی عهده دار این سمت بود.

زینی وند، دانش آموخته دکتری روابط بین الملل از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران، کارشناسی ارشد روابط بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و کارشناسی دبیری الهیات و معارف اسلامی از دانشگاه ایلام است.

وی از آذر ماه سال ۹۵،در دوره زمانی قمی استاندار وقت استان مرکزی به عنوان فرماندار محلات منصوب شده بود.

برخی سوابق اجرایی زینی وندف می توان به عنوان رئیس کمیته سیاست داخلی مجمع تشخیص مصلحت نظام، مدیرکل سیاسی انتظامی استانداری ایلام (۱۳۸۴-۱۳۸۱) ، مشاور در شورای عالی امنیت ملی، عضو شورای عالی اطلاع رسانی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و … اشاره کرد.

زمانی قمی به عنوان سیزدهمین استاندار یزد، در نخستین جلسه بعد از معارفه در دیدار با فعالان اقتصادی استان بر لزوم هماهنگی و چابک سازی تیم اقتصادی دولت در استان تأکید کرد و همواره این موضوع را در نشست های مختلف یادآور شد.

کانال تلگرامی لیوانکو را از دست ندهید  livanco@