قیچی کردن موی سر دانش‌آموزان دختر در مدرسه‌ای در اسلام‌آباد ارومیه بە بهانەی بدحجابی، موضوعی است که در شبکه‌های اجتماعی از ساعاتی قبل منتشر و دست به دست شد.

به گزارش  انصاف نیوز، در توضیحی که در ذیل تصویر منتشر شده از دختری که در وضعیتی تأثربرانگیز، موهای سرش تراشیده می‌شد، آمده، گفته شده که این اقدام مدیر مدرسه، خشم خانواده‌ها را برانگیخته است.

پیگیری و تماس انصاف نیوز با مسوولان آموزش و پرورش برای تأیید یا رد این خبر، در حالی تا کنون به نتیجه نرسیده است که دقایقی پیش، تهمینه میلانی در پست اینستاگرام خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داد، اما لحظاتی بعد، آن را از صفحه‌ی شخصی‌اش پاک کرد.

img

رییس اداره اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی خبر منتشر شده در فضای مجازی درخصوص قیچی شدن موی سر دانش‌آموز ارومیه‌ای را تکذیب کرد.

به گزارش انصاف نیوز، مهدی محمدپور به پانا گفت: ما این مساله را پیگیری کردیم و تاکنون این مورد صحت نداشته است.

وی ادامه داد: خبر قیچی شدن موی سر دانش‌آموز ارومیه‌ای بدلیل رعایت نکردن حجاب در فضای مجازی منتشر شده، درحالی که اسمی از مدرسه ذکر نشده است.

محمدپور همچنین اضافه کرد: با پیگیری‌های انجام شده در سطح استان، چنین مواردی تاکنون نداشته‌ایم و این خبر را تکذیب می‌کنم.

سایت لیوانکو: انتشار مطالب و اخبار سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

کانال تلگرامی لیوانکو را از دست ندهید  livanco@