عصر امروز بر اثر تصادف یک دستگاه خودروی سواری با یک دستگاه اتوبوس در محور اردبیل-سرچم راننده خودروی سواری، که معاون ریاست و سرپرست مرکز امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بود در این سانحه جان خود را از دست داد.

سیدحجت فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: متاسفانه بر اثر تصادفی که عصر امروز در محور اردبیل به طرف سرچم و در انتهای تونل دوازدهم اتفاق افتاد، صادق حضرتی، معاون ریاست و سرپرست مرکز امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این سانحه جان خود را از دست داد.

وی علت حادثه رانندگی را انحراف به چپ خودروی سواری عنوان کرد و افزود: عصر امروز حول و حوش ساعت ۱۶:۳۰ که معاون دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به همراه همسر خود به سمت زنجان در حرکت بود در انتهای تونل دوازدهم از اردبیل به سمت زنجان با یک دستگاه اتوبوس برخورد کرده و متاسفانه به علت مصدومیت شدید آقای حضرتی جان خود را از دست داده و همسر وی به دلیل مصدومیت به بیمارستان اردبیل انتقال داده شد.

رئیس پلیس راه استان اردبیل تصریح کرد: خوشبختانه مسافران دستگاه اتوبوس هیچ گونه مصدومیتی ندارند و هم‌اکنون حال عمومی آنها خوب و تمامی مسافران سالم هستند که ما انتظار داریم تا رانندگانی که قصد تردد از محور اردبیل-سرچم را دارند به دلیل وجود برخی نقص جاده‌ای با رعایت تمامی قوانین و مقررات رانندگی میزان حوادث در این مسیر را به حداقل رسانده و نقص مسیر را با رانندگی مطوئن خود پوشش دهند.

فتاحی نبود روشنایی کافی و همچنین نصب سیستم روشنایی ضعیف و سراشیبی و سربالایی‌های تند در محور اردبیل به سمت سرچم را یادآور شده و از رانندگان خواست تا در صورت اینکه قصد تردد در این محور را داشتند علاوه بر رانندگی با سرعت مطمئنه با تمرکز و حواس کامل رانندگی کنند تا کمتر شاهد حوادث رانندگی در این محور باشیم.

کانال تلگرامی لیوانکو را از دست ندهید  livanco@

مرگ تلخ معاون دانشگاه پزشکی استان اردبیل در سانحه رانندگی + تصاویر حادثه

photo_2017-12-15_21-03-38