به گزارش اخبار استانهای خبرگزاری صدا و سیما ، گلستان برای برگزاری یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی آسیا شرایط لازم را فراهم کرده است و با مستقر شدن تیم های خارجی شرکت کننده در هتل های محل اقامتشان در گرگان ، شمارش معکوس برای شروع مسابقات به صدا در آمده است.

دهمین دوره مسابقات قهرمانی کبدی مردان آسیا و پنجمین دوره مسابقات زنان از ساعت هشت صبح فردا با حضور ۲۰ تیم از ۱۰ کشور آسیایی به میزبانی گلستان  آغاز می شود.

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان گفت : چین تایپه ، تایلند ، سریلانکا ، هندوستان ، کره جنوبی ، عراق ، پاکستان ، ترکمنستان و ژاپن همراه با کشورمان ایران تا پنجم آذر در این مسابقات رقابت می کنند.

آقای طیبی  افزود : فردا در نخستین دیدار ها از ساعت ۱۱ تایلند و ترکمنستان به مصاف هم می روند و کره جنوبی با چین تایپه بازی می کند.

وی گفت : ساعت ۱۲ هم تیم های سریلانکا با پاکستان و ژاپن با عراق برابر هم به میدان خواهند رفت و ساعت ۱۳ نیز چین با هدوستان و تایلند با کره جنوبی رقابت می کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان افزود : در بازی های عصر نیز از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه ایران با عراق و ژاپن با سریلانکا با هم پیکار می کنند و سرانجام در ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه تیم های ترکمنستان با کره جنوبی و هندوستان با تایلند به مصاف هم می روند.

 

 

فیلم