لیگ برتر-سپیدرود-بازیکنان سپیدرود

سپیدرود در هفته دهم موفق شد پدیده را شکست دهد.

طرفداری- تیم های سپیدرود رشت و پدیده خراسان از ساعت ۱۶ در هفته دهم لیگ خلیج فارس به مصاف هم رفتند.


سپیدرود رشت _  پدیده خراسان
پنج‌شنبه۲۷ مهر، ساعت ۱۶؛ ورزشگاه سردار جنگل رشت
تیم داوری: پیام حیدری، مهدی الوندی، یعقوب حجتی، علی اصغر مومنی، ناظر: رسول فروغی
گلزنان:

ترکیب دو تیم

سپیدرود: سید محمد حسینی، حمید ملکی، حسین کعبی، امید سام‌کن، میثم فردوسی، سید هادی موسوی، حسین ابراهیمی، توحید غلامی، میثم تهی‌دست، پویا نزهتی، عماد میرجوان

پدیده: شهاب گردان، عبدالله حسینی، محمدرضا خانزاده، مهدی مهدی‌خانی، مرتضی منصوری، اکبر ایمانی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، معین عباسیان، محمدرضا خلعتبری، محمد قاضی

گزارش بازی

پدیده بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. در دقیقه ۹ محمد قاضی موفق شد گل اول دیدار را برای پدیده به ثمر برساند. پس از این گل سپیدرود بازی را در دست گرفت و چند موقعیت نصف و نیمه مانند ضربه ایستگاهی غلامی به دست آورد که شهاب گردان آن را دفع کرد. دقیقه ۲۰ توپ ارسالی بازیکن سپیدرود به میثم تهی دست رسید که ضربه سر این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه بیرون رفت.

حملات سپیدرود جواب داد و این تیم در دقیقه ۳۲ توسط سیدهادی موسوی موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. دقیقه ۳۸ امین قاسمی نژاد با حرکتی خوب پشت محوطه جریمه سپیدرود صاحب موقعیت شد که شوت او با واکنش محمد حسینی به کرنر رفت. در نهایت نیمه اول این دیدار با تساوی ۱ بر ۱ پایان یافت و دو تیم راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم بازی متعادل آغاز شد تا اینکه پدیده در دقیقه ۵۴ یک موقعیت خوب را از دست داد، ارسال قاضی در مقابل دروازه سپیدرود به صادقی رسید که ضربه این بازیکن به بیرون رفت. سرانجام دقیقه ۵۷ محمد نزهتی موفق شد گل برتری سپیدرود را به ثمر برساند. دقیقه ۷۱ پدیده فرصت داشت تا بازی را به تساوی بکشاند، پاس خلعتبری در محوطه جریمه به خانزاده رسید که شوت این بازیکن به تیرک برخورد کرد.

شرح گل ها

محمد قاضی (دقیقه ۹): ارسال خوب و دقیق معین عباسیان در مقابل دروازه سپیدرود به محمد قاضی رسید که این مهاجم با تجربه با ضربه سر خود توپ را درون دروازه قرار داد.

سیدهادی موسوی (دقیقه ۳۲): ارسال بازیکن سپیدرود در محوطه جریمه به موسوی رسید که او با شوتی از زاویه بسته توانست دروازه شهاب گردان را باز کند.

محمد نزهتی (دقیقه ۵۷): پرتاب اوت برای سپیدرود توسط سام کن در محوطه جریمه به محمد نزهتی رسید که این بازیکن با شوتی محکم موفق شد دروازه پدیده را باز کند.