در اقدامی عجیب و در حالی که از قبل هماهنگی‌ها صورت گرفته بود اعضای تیم پرسپولیس بدون اسکورت پلیس به ورزشگاه غدیر آ‌مدند.

پرسپولیسی‌ها در ورزشگاه غدیر+عکس

ورزشگاه-لیگ برتر-تماشاگران پرسپولیس

تماشاگران تیم فوتبال استقلال خوزستان مهاجم الهلال را به رخ پرسپولیسی‌ها کشیدند.

بازی دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس از ساعت ۱۷امروز (پنج شنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود و قبل از آغاز این مسابقه شاهد حواشی روی سکوها و کنار زمین بودیم.

به گزارش تسنیم،  موقعی که رادوشویچ برای گرم کردن به زمین آمد علیرضا بیرانوند با وجود اینکه در ترکیب اصلی حضور نداشت او را همراهی کرد هر دو شدیدا مورد تشویق تماشاگران قرار گرفتند.

* برانکو ایوانکوویچ ۴۵ دقیقه مانده به بازی به همراه تیمش به زمین آمد. او سمت هواداران رفته و مورد تشویق تماشاچیان قرار گرفت.

* جانبازانی که در کنار زمین حضور داشتند با دیدن برانکو از او درخواست کردند که عکس سلفی بگیرند که برانکو درخواست آنها را برآورده کرد.

* هواداران پرسپولیس بنر بزرگی را در دست داشتند که نوشته بود که «پرسپولیس دیگر عمو یادگار ندارد». در این بنر عکس مرحوم یادگار که از هواداران پرسپولیس در اهواز بود، دیده می‌شد.

* بازیکنان پرسپولیس موقع گرم کردن به طور تک تک و با شعارهای ویژه مورد تشویق تماشاگران پرسپولیسی قرار گرفتند.

* هواداران استقلال خوزستان برای اینکه روی اعصاب بازیکنان پرسپولیس و هواداران این تیم بروند ضمن تشویق تیم الهلال عمر خریبین مهاجم سوریه‌ای این تیم را تشویق کردند.

* برانکو ایوانکوویچ با دیدن بازیکنان استقلال خوزستان از آنالیزور خود خواست تا ترکیب حریف را برای او آنالیز کند.

* موقع گرم کردن بازیکنان دو تیم در کنار زمین افراد زیادی دیده می‌شدند که این مسئله با تعجب برانکو همراه شد. همه آنها از سرمربی پرسپولیس می‌خواستند که عکس یادگاری بگیرد که پندار خمارلو مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس با این مسئله مخالفت کرده و افراد غیرمسئول را از نزدیک برانکو دور کردند.

پرسپولیس-بازیکنان پرسپولیس-مهاجم پرسپولیس

زمانی که بازیکنان پرسپولیس مشغول انجام تمرین سبک در محوطه هتل محل اقامت خود بودند دزد به اتاق دو بازیکن این تیم رفت.

در حالی که بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امروز برای تمرین عرق‌گیری در محوطه هتل محل اقامت خود در اهواز مشغول تمرین بودند دزد به اتاق منشا و سیامک نعمتی که با یکدیگر هم اتاق بودند زد!

به گزارش فارس، در پی این حادثه مقادیری از البسه شخصی این دو بازیکن شامل کفش ورزشی، کفش مردانه گران قیمت،‌ ادکلن و مقداری پول نقد به سرقت رفت.

این موضوع باعث شد تا پای پلیس به محل اقامت پرسپولیسی‌ها باز شود و از اقلام دزدیده شده صورتجلسه صورت گیرد.