رزومه من از همه آقایان ۱۰ پله بالاتر است چه در زمان بازی کردن و چه در مربیگری
علی چینی مربی تیم استقلال خطاب به برخی از پیشکسوتان این تیم گفت: حتی یک تیم لیگ دسته سوم را هم به شما نمی‌دهند و لطفاً اینقدر حاشیه‌سازی نکنید.

علی چینی بعد از پایان دیدار تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن گفت: من نمی‌دانم چرا باید داور اینگونه برای ما قضاوت می‌کرد و خودتان بروید فیلم بازی را ببنید تا متوجه همه چیز شوید.
او در پاسخ به این سؤال که آیا منصوریان استعفا کرده است، گفت: او به کنفرانس رفته و قرار است آنجا صحبت کند. احتمالاً استعفا داده است.
مربی تیم استقلال در خصوص اینکه ظاهراً مشکل این تیم فقط علی چینی است که هر روز از برکناری‌اش صحبت می‌شود، گفت: مشکلی نیست اگر مشکل من هستم از فردا نمی‌روم. اما خیلی از دوستان و همکاران ما و پیشکسوتان ما بعضی مواقع صحبت‌هایی می‌کنند که اصلاً نمی‌خواهم جوابی به آنها بدهم و به همه آنها بی‌احترامی کنم.
او افزود: مرتب این طرف و آن طرف می‌گویند رزومه علی چینی چیست.رزومه من از همه آقایان ۱۰ پله بالاتر است چه در زمان بازی کردن و چه در مربیگری.
چینی تأکید کرد: ما در تیم ملی امید بودیم و آن شرایط خوب را داشتیم. چهار سال مربی امید این مملکت بوده‌ام و دو سال مربی نفت تهران بودم که در جمع سه تیم اول لیگ هم حضور پیدا کردیم و من نایب قهرمانی استقلال را هم در کارنامه دارم.
مربی استقلال در خصوص اینکه ظاهراً هیأت مدیره با حضور او مخالف است، گفت: هیأت مدیره چنین چیزی نخواست. من یک روز مریض بودم و به تمرین نرفتم. هزار شایعه و حرف و حدیث درست شد حتماً آنقدر بزرگ هستم که اینقدر برایم شایعه می‌سازند هیچکس به من نگفت که به تمرین نروم.
او در ادامه تأکید کرد:‌ اصلاً رزومه همه شما هزار، چرا یک تیم لیگ سوم را به شما نمی‌دهند. چرا یک تیم نوجوانان را هم به شما نمی‌دهند؟ لطفاً بروید و مشکل را جای دیگری پیدا کنید و اینقدر برای ما مشکل نسازید.