منصوریان: عضو هیات مدیره اعلام کرد رحمتی و جباری در تیم نباشند

سرمربی تیم استقلال در واکنش به عدم حضور کاپیتان های استقلال در تمرینات تیمش گفت: به افتخاری گفتم من را برکنار کنید اما رحمتی و جباری را کنار نگذارید.
منصوریان: گفتم به مردم دروغ بگویید تا دربی ماندنی هستم!

علیرضا منصوریان در گفت و گوی تلفنی با برنامه ۹۰ در خصوص اتفاقات اخیر باشگاه استقلال گفت: از حدود ۳۳ روز قبل با هیچ رسانه ای حرف نزدم و سعی کردم از فضای رسانه ها دور باشم. البته بخشی از این قضیه خوب بود و بخشی از آن بد چون فضای رسانه ای به وجود آمده است.

او افزود: قبل از هر چیز از هواداران استقلال عذر خواهی می کنم و قبول دارم شان استقلال اینجا نیست و جا دارد از هواداران استقلال تشکر کنم که پای من ایستادند و از سال گذشته خیلی من را حمایت کردند.
منصوریان تاکید کرد: من از افتخاری تشکر می کنم که برای حمایت از من روزهای سختی را می گذراند.شاید شما باور نکنید که افتخاری برای حمایت از من چقدر سختی می کشد. من خودم را مقصر می دانم و نتایج تیم استقلال تقصیر کادر فنی است.
وی ادامه داد: من ۲ هفته پیش میهمان برنامه بهترین مربیان آسیایی بودم ولی هیچکس در باشگاه نگفت که مربی ما به چه همایشی رفته است؟عضو هیات مدیره ما سال گذشته بالای ۲۰۰ مصاحبه علیه من انجام داد.
به گزارش ۱۱ نیوز، سرمربی استقلال ادامه داد:در دو هفته اول روزهای سختی را گذراندیم ولی شما نمی دانید که تیم من در حال سکته است! جالب است بعد از باخت به سایپا انتظار داشتم دوستان من را صدا می کردند و به طبقه پنجم می بردند و می گفتند چه کمکی می توانند به من کنند اما دوستان فقط راه مصاحبه علیه من را در پیش گرفتند.
منصوریان ادامه داد: تیم ما ۹ مصدوم داده که من هیچوقت فکر آن را نمی کردم.بازیکنان من مرتب موقعیت خراب می کنند و در بازی با گل گهر لب خط می خندیدم چون می دیدم بچه ها چه استرسی دارند.
منصوریان تاکید کرد: متاسفانه فضا را برای من روی سکوها آلوده کردند و در بازی با پدیده هوادان علیه من شعار دادند و حیا کن رها کن گفتند.من مثل بعضی از مربیان نیستم که بعد از باخت بلافاصله به تونل می روند و به همین دلیل به منتظری گفتم در زمین می مانم تا هر چه دوست دارند به ما بگویند. این همه من را تشویق کردند یک بار هم من را هو کنند چه اشکالی دارد؟
وی در ادامه در خصوص جباری و رحمتی گفت: من دروغ نمی گویم و خدا شاهد است که دروغ نمی گویم. راضی نیستم به خاطر یک روز ماندن بیشتر در استقلال بازیکنی را قربانی کنم. من خودم جباری را به استقلال آوردم و وقتی منتظری را هم آوردم نمی دانستیم که کتف او می شکند!
سرمربی تیم استقلال افزود: جباری به تنهایی یک وزنه است و فراتر از یک بازیکن برای استقلال عمل می کند.من حتی مهدی رحمتی را در بازی با پارس جم بیرون گذاشتم تا نشان بدهم با بازیکنانم دوست هستم ما آقای عباسی ملکی عضو هیات مدیره اعلام کرد رحمتی و جباری در تیم نباشند!
به گزارش ۱۱نیوز، او ادامه داد: به افتخاری گفتم کنار گذاشتن این دو بازیکن بزرگترین اتفاق است و تو را به خدا من را کنار بگذارید اما رحمتی و جباری را کنار نگذارید.
منصوریان در خصوص  اینکه چرا به خاطر این موضوع استعفا نکرد گفت:به افتخاری گفتم که به مردم بگویید منصوریان تا دربی هست حتی اگر خواستید من را برکنار کنید اما به مردم دروغ بگویید که تا دربی ماندنی هستم.از او خواستم یا حمایتم کنید یا همین امروز من را برکنار کنید چون تیم من ناخواسته بر هم میریزد.
سرمربی استقلال افزود: بعد از بازی با پارس جم چون حال پدر رحمتی خوب نبود به تهران برگشت ولی من با حیدری و جباری صحبت کردم و اصلا مشکلی با بازیکنان بزرگ تیمم نداشتم. به اعضای هیات مدیره هم گفتم اگر این بازیکنان را کنار بگذارید باید خودتان مسئولیتشان را بپذیرید. من امروز با رحمتی و جباری حرف زدم ولی آنها اعلام کردند بر نمی گردند چون دوست دارند بدانند به چه علت این رفتار با آنها صورت گرفته است. من سال ۸۳ در استقلال اصلا بازی نکردم ولی حداقل حرمت من حفظ می شد، امسال جباری کم برای ما بازی کرده اما واقعا کمک می کند و رحمتی هم همینطور اما نمی دانم چرا هیات مدیره خواست آنها را کنار بگذارد.

عباس ملکی عضو هیات مدیره باشگاه اظهارات سرمربی این تیم را در خصوص برکناری ۲ کاپیتان استقلال را تکذیب کرد.

اکبر عباسی ملکی عضو هیات مدیره استقلال در واکنش به اظهارات منصوریان که مدعی شده بود برکناری کاپیتان های استقلال تصمیم ملکی عضو هیأت مدیره باشگاه بوده گفت: چون این حرف ها زده شده من باید ۲ حقیقت را بگویم؛ اول درخصوص آقای جباری که آقای افتخاری گفتند رفتم رختکن آقای جباری اعتراض کرد که این چه زمینی است و با لحن بدی صحبت کرد.

آقای افتخاری در جلسات هیأت مدیره گفتند من بارها مخالف جباری بودم او به من گفته آمده‌ام استقلال که پولم را بگیرم!
ملکی در ادامه در خصوص رحمتی نیز گفت: آقای منصوریان گفتند می خواهم رحمتی را مقابل ذوب‌آهن نگذرام چون با قلعه نویی مشکل دارد و تصمیم دارم مقابل پارس جنوبی از حسینی استفاده کنم تا برای بازی با ذوب آهن آماده شود. پس از آن رحمتی قهر کرد و در جلسه فنی نیامد، سر پنالتی پارس جم جنوبی که به گل تبدیل شد هم خوشحالی کرد و اینها عین گفته آقای منصوریان است!
منصوریان: ملکی گفت رحمتی باخت تیم را به تمسخر گرفته است

مهدی رحمتی در واکنش به ادعای عضو هیأت مدیره استقلال گفت: اگر یک نفر از بچه های تیم که کنار من بودند، اگر فقط یک نفر چنین شهادتی داد من برای همیشه از فوتبال می روم.

مهدی رحمتی کاپیتان استقلال در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ۹۰ در واکنش به ادعاهای عضو هیأت مدیره عنوان کرد: خوشحالم که ملکی رک صحبت کرد و همه چیز را گفت تا هواداران در اما و اگر نماند. الان که صحبت های آقای ملکی را شنیدم، هنگ کردم. خیلی حرفهای دیگر شنیدم و بسیاری از بازیکنان تماس گرفتند و این موضوع را جویا شدند. از یعقوب کریمی، وریا غفوری، خسرو حیدری و سید حسین حسینی می توانید سوال کنید. فکر نمی کنم این صحبتهایی که به آقای ملکی گفتند، صحت ندارد. من با دو عضو هیات مدیره صحبت کردم. جلسه ای که تشکیل شد، جلسه هیات مدیره نبوده است و تنها دو عضو هیات مدیره و آقای منصوریان حضور داشتند. من با آقایان قراب و زمانی حرف زدم و هر دو گفتند که مخالف این قضیه بودند و هیچ مصوبه ای امضا نشده است.
او افزود: حق من و مجتبی جباری نیست که ۲ ساعت بشینیم. من مشکل مالیاتی نداشتم که بخواهم انجام بدهم. از باشگاه خواستیم که به ما نامه مکتوب بدهد اما به ما نامه ندادند. من ۱۰ بار با آقای افتخاری تماس گرفتم اما ایشان جواب ندادند. امشب من و مجتبی جباری شنیدیم که جلسه ما به بعد از بازی ذوب آهن موکول شده است.
رحمتی در واکنش به ادعای ملکی در خصوص خوشحالی برای پنالتی پارس جنوبی گفت: اگر یک نفر از بچه های تیم که کنار من بودند، اگر فقط یک نفر چنین شهادتی داد من برای همیشه از فوتبال می روم و کنار فوتبال نمی آیم. من در گرم کردن سید حسین حسینی نبودم و دلیلش هم این بود که ۵ ساعت زیر سرم بودم. ۹ آمپول مسکن به من زدند زیرا من هفته سختی را به خاطر پدرم سپری کنم. ایشان از من سوال کردند می خواهی کنار تیم نباشی، اما من گفتم نه.
علیرضا منصوریان در این لحظه وارد صحبت های رحمتی شد. او از فردوسی پور خواست که دوربین را به سمت افتخاری ببرند و گفت: آقای افتخاری من در یک متر جا می خوابم. آقای افتخاری از من سوال کردند مشکل تیم چیست و من گفتم استرس تمام. ضمن اینکه من تصمیم گرفتم به دلیل مشکلات عدیده مهدی رحمتی و مشکلات پدر او از حسین حسینی استفاده کنم و طبیعی است که به دلیل مشکلات رحمتی با ذوب آهن، اگر قرار باشد بازی بعدی حسینی بازی کند الان زمان مناسبی است. آقای افتخاری جان محمدت، راست بگو. آیا من گفتم مهدی رحمتی به گل خورده ما خندیده است؟ آیا ملکی نگفت ما تصاویری داریم که رحمتی باخت تیم را به تمسخر گرفته است؟ آیا من نگفتم دست گذاشتن روی این دو بازیکن تیم ما را به هم می زند؟ شاید من فردا نباشم و الان برای من تصمیم بگیرید.
افتخاری در پاسخ به این صحبت ها، عنوان کرد: من گفتم که مسائل داخلی باشگاه، مسائل خانوادگی است. من خواهش می کنم این بحث ادامه پیدا نکند.
رحمتی و منصوریان در این لحظه روی خط آمدند و خواهش کردند که افتخاری با صراحت صحبت کند. رحمتی از افتخاری خواست که تکلیف این موضوع را روشن کند و جواب منصوریان را بدهد.
علیرضا منصوریان در ادامه گفت: رحمتی بازیکن من است و از او می خواهم سکوت کند. اگر من در استقلال نباشم، هوادار استقلال هستم. آقای افتخاری پرده حیا افتاد. قرار بود همه حرفها داخل ما بماند اما نیست. آیا ملکی به عبداللهی نگفت رحمتی و جباری حق آمدن به تمرین را ندارند و ما اقتدار هیات مدیره را می خواهیم.
افتخاری در ادامه صحبت های منصوریان را تایید کرد.
ملکی در ادامه گفت: منصوریان شما اقتداری ندارید و باید اقتدار داشته باشید.
منصوریان گفت: شما مگر به تمرین آمدید که اقتدار ببینید؟ مگر شما به من نگفتید تصاویری از رحمتی دارید که تیم را به تمسخر گرفت.
ملکی: شما مگر نگفتید مهدی رحمتی به جلسه فنی نیامد و ما هر کسی را فرستادیم قبول نکرد در جلسه حاضر شود؟
منصوریان: من به شما گفتم رحمتی در جلسه شرکت نکرد و من به او گفتم به خاطر نظم تیم و حمایت از رقیبت در جلسه حاضر باید حاضر شوی.
رحمتی: شما به من همچین موضوعی را نگفتید آقای منصوریان.
ملکی در این لحظه بلند خندید.
ملکی گفت: من چیزی که اتفاق افتاد را گفتم. شاهد من آقای افتخاری است و به او اعتماد کامل دارم. ایشان درباره جباری صحبت هایی دارد و همچنین درباره قضیه رحمتی نیز صحبتهایی از سوی منصوریان دارد.
افتخاری عنوان کرد: من همچنان عقیده دارم جای این صحبت ها اینجا نیست و نباید در برنامه مطرح شود.