ستاره ها برای خانه، حلقه نامزدی، جشن عروسی، لباس و آرایش خود هزینه زیادی می پردازند، بنابراین تعجبی ندارد که جشن تولد خود را نیز باشکوه و مجلل برگزار کنند.
برترین ها: ستاره ها برای خانه، حلقه نامزدی، جشن عروسی، لباس و آرایش خود هزینه زیادی می پردازند، بنابراین تعجبی ندارد که جشن تولد خود را نیز باشکوه و مجلل برگزار کنند. اگر دوست دارید بدانید که مجلل ترین جشن تولدها متعلق به کدام ستاره بوده است، با ما همراه باشید.
جاستین بیبر
 مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
جاستین بیبر جشن تولد ۲۱ سالگی خود را در جزیره ای خصوصی برپا کرد. او این جزیره را تنها برای تولدش کرایه کرد تا بتواند برای میهمانانی چون هایلی بالدوین سنگ تمام بگذارد. چه چیزی مجلل تر از یک جشن تولد رویایی در جزیره ای زیبا میان آب ها؟

بیانسه
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
در سال ۲۰۱۶، زمانی که بیانسه ۳۵ ساله شد، تصمیم گرفت که یک جشن تولد باشکوه برای خود برگزار کند. لیست میهمان های او پر بود از ستاره های هالیوودی چون جی زی، آشر، آلیشا کیز، سویز بیتز، میشل ویلیامز و کلی رولند. تم این جشن مد دهه ۷۰ بود که بسیار میهمانان را سر ذوق آورد. اما تولد او به همین جا ختم نشد، بلکه او تعطیلات خود را با خانواده اوباما و بیل کلینتون گذراند و در نهایت تولدی خاطره انگیز را برای خود رقم زد.

کریس جنر
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
کریس جنر برای تولد ۶۰ سالگی اش توسط دخترانش سورپرایز شد. در این تولد ستاره های بسیاری چون ویل و جیدا پینکت اسمیت، جان لجند و کریسی تیگن و تینا نوولس حضور داشتند. سالن میهمان ها پر از چلچراغ، بادکنک، فشفشه و توپ های رنگی بود که فضای پر از هیجانی را ایجاد کرده بود.

کریسی تیگن
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
جان لجند به خوبی می داند که چگونه دل همسرش را به دست آورد. این خواننده مشهور، برای تولد ۳۰ سالگی همسرش، جشنی باشکوه در نیویورک ترتیب داد. او حتی خودش نیز برای او آهنگی را به صورت زنده اجرا کرد. مطمئنا کریسی از این سورپرایز بی نهایت خوشحال شد.

اپرا وینفری
 مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
اپرا وینفری برای تولد خودش سنگ تمام گذاشت. در سال ۲۰۱۴ او جشن تولد ۶۰ سالگی خودش را به همراه جشن تولد ۸۰ سالگی یکی از دوستانش به نام باب ولوز، با بیش از ۲۰۰ میهمان در کالیفرنیا برگزار کرد. در سال ۲۰۰۴ باب ولوز این کار را برای اپرا انجام داده بود، بنابراین تعجبی ندارد که او نیز بخواهد این لطف او را جبران کند.

لرد
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
شاید تعجب کنید اما یکی از باشکوه ترین تولدها میان ستاره ها، تولد لرد بود که توسط دوست صمیمی اش تیلور سوئیفت برگزار شد. در سال ۲۰۱۶ تیلور سوئیفت به مناسب ۲۰ سالگی لرد، جشنی را در نیویورک ترتیب داد. در این میهمانی افرادی چون کارلی کلاوس، عزیز انصاری، لینا دانمر، جک آنتونوف و… دعوت بودند.

کیت ماس
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
این سوپرمدل مشهور تولد ۴۰ سالگی اش را با حضور ۱۵۰ میهمان و به مدت ۴ روز در خانه اش در انگلستان جشن گرفت. این مراسم که با تم فستیوال گلاستونبری برگزار شد، حدود ۱۰۰۰۰۰ یورو هزینه برداشت. از هیجان های این جشن نیز حضور فالگیر (فال تاروت)، آتش باز، نقاش صورت و… بود.

نائومی کمبل
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
نائومی کمبل تولد ۴۰ سالگی اش را در هتل مجللی در کن فرانسه برگزار کرد. او این روز مهم را در کنار افراد مشهوری چون جنیفر لوپز، مارک جاکوبز، میشل رودریگز و غیره سپری کرد. جشن تولد او یکی از مجلل ترین مراسم میان ستاره ها بود.

کریستن بل
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
کریستن بل در تولد ۳۱ سالگی اش سورپرایز شد. از آنجا که همسرش، دکس شپارد، از خواسته قلبی او باخیر بود، برایش یک حیوان تنبل خرید. کریستن با از دیدن حیوان مورد علاقه اش آنقدر هیجان زده شد که وسط میهمانی اشک هایش سرازیر شد.

مایلی سایرس
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
تولد ۲۲ سالگی مایلی سایرس در سال ۲۰۱۴ یکی از باشکوه ترین جشن تولدها بوده است. او مراسم خود را به همراه نامزدش پاتریک شوارتزنگر در یک کلاب در هالیوود برپا کرد. یکی از هیجان انگیزترین بخش های این میهمانی کیک تولد او بود که به شکل یک پیتزای بزرگ تزیین شده بود.

لیندزی لوهان
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
در سال ۲۰۰۶، لیندزی لوهان برای تولد ۲۰ سالگی اش جشنی بزرگ ترتیب داد. این جشن برای او ۱۰۰۰۰ دلار هزینه داشت. او در این میهمانی ستاره هایی چون نیکول ریچی، کیت باسورث، اوون ویلسون و… را دعوت کرد.

میشل اوباما
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
 تولد ۵۰ سالگی میشل اوباما در کاخ سفید برگزار شد. چه چیزی مجلل تر از این؟ این میهمانی که در سال ۲۰۱۴ برگزار شد شاهد حضور ستاره هایی چون بیانسه، جان لجند، جنیفر هادسون، ساموئل ال. جکسون، استیوی واندر و… بود.

سایمون کاول
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
سایمون کاول ۴۰۰ نفر را به مناسبت تولد ۵۰ سالگی اش دعوت کرد. او یک سالن VIP به مساحت ۲۵۰۰ آکر در انگلستان کرایه کرد که هیجانات زیادی در آن از جمله استخری از کوسه های کوچک، به همراه داشت. این میهمانی برای او حدود ۱٫۳ میلیون دلار هزینه داشت.

نورث وست
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
کیم کارداشیان و کانیه وست به مناسبت جشن تولد ۱ سالگی فرزندشان، نورس ورث، جشنی باشکوه برپا کردند. میهمان ها لباس هایی با تم فستیوال به تن کردند و از حضور موسیقی زنده و چرخ و فلکی بسیار بزرگ لذت بردند. این میهمانی در قصر کیم کارداشیان واقع در کالیفرنیا برگزار شد.

بلو آیوی
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
بیانسه و جی زی برای تولد یک سالگی دخترشان میلیون ها دلار خرج کردند که تنها ۹۵۰۰۰ دلار آن برای گل های رز و ۲۰۰۰ دلار آن برای کیک صرف شد. تم این تولد پرنسس بود. اگر چه این تولد بسیار مجلل بود اما کادویی که این دو ستاره برای فرزندشان گرفتند، غوغا کرد. آنها یک باربی که مزیین به جواهرات بود را به قیمت ۸۰۰۰۰ دلار برای او هدیه گرفتند. ۲۰۰۰۰۰ دلار تنها برای یک جشن تولد؟!

کیتی پری
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
تولد ۲۵ سالگی کیتی پری، با تم فیلم «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی» بسیار مجلل برپا شد. اما تولد ۳۰ سالگی او در سال ۲۰۱۴ چیز دیگری بود. او به مناسبت این روز مهم ۷۰ نفر از دوستان صمیمی و اقوام اش را از نقاط مختلف جهان به صرف شامی در رستوران برج ایفل دعوت کرد.

کیم کارداشیان
مجلل ترین جشن تولد میان ستاره ها
کیم کارداشیان برای تولد همسرش سنگ تمام گذاشت. او تولد ۴۰ سالگی کانیه وست را در ویلایی بزرگ در باهاماس برگزار کرد و از تمام خانواده و دوستانش خواست تا در این روز بزرگ کنارش باشند. این میهمانی هیچ چیزی کم نداشت. البته از یک کارداشیان، چیز دیگری هم انتظار نمی رفت.