عیادت حجت الاسلام سید محمود علوی عضو خبرگان رهبری و وزیر اطلاعات از حبیب الله کاسه ساز تهیه کننده سینما و تلویزیون در بیمارستان بقیه الله. کاسه ساز مدت هاست در بیمارستان بستری است ولی مسئولان وزارت ارشاد هیچ گونه عیادتی از او نداشته و وضعیت وی را پیگیری نکرده اند.
عکس/ عیادت وزیر اطلاعات از سینماگر مشهور

حبیب‎الله کاسه‎ساز شیمی‎درمانی می‌شود

حبیب‎الله کاسه‎ساز به دلیل برخی  مشکلات گوارشی در بیمارستان بستری و قرار است به زودی شیمی‎درمانی شود.

به گزارش آی‌فیلم، این تهیه‌کننده سینما و تلویزیون حدود یک هفته در بیمارستان بستری شده است و با اقدامات درمانی قرار است پس از شیمی‌درمانی از بیمارستان مرخص شود.

حبیب‌الله کاسه‌ساز متولد ۱۳۴۱ در تهران است. وی فارغ‌التحصیل رشته‎ی فیلمنامه‌نویسی از دانشکده‎‎ی سینما و تئاتر دانشگاه هنر است.

کاسه‌ساز بازی در فیلم‌هایی چون «پرواز در نهایت» (۱۳۶۹)، «هور در آتش» (۱۳۷۰)، «آخرین مرحله» (۱۳۷۴) و …  و کارگردانی فیلم «کارناوال مرگ» (۱۳۸۷) را در کارنامه‌‎ی هنری‌اش دارد.

 این هنرمند، تهیه‌کنندگی فیلم‌هایی نظیر «پرنده‎باز کوچک» (۱۳۸۰)، «او» (۱۳۸۲)، «پروانه‌ای در مه» (۱۳۸۴)، «اخراجی‌ها ۱ و ۲» (۸۷ – ۱۳۸۵)، «نظام از راست» (۱۳۸۷)، «مأموریت تهران» (۱۳۸۹) و … و همچنین مجموعه‎های «درچشم باد» (۸۷ – ۱۳۸۲)، «فوق سری» (۱۳۹۳) و … را به عهده داشته است.

وی همچنین به عنوان مجری طرح، مدیر تولید، مدیر تدارکات و سرمایه‌گذار نیز سابقه‎ی فعالیت دارد. از جمله سوابق اجرایی کاسه‌ساز، می‌توان به مدیریت تولید و پشتیبانی امور سینمایی وزارت ارشاد، مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، عضویت در هیأت‌مدیره‎ی انجمن سینمای جوان ایران، عضویت در شورای عالی جوانان و عضویت در هیأت‌مدیره‎ی شهرک سینمایی دفاع مقدس اشاره کرد.