سرمربی رئال مادرید به اعتراض پیکه درباره داوری واکنش نشان داد.

مادرید شنبه در هفته هفدهم لالیگا به مصاف گرانادا می‌رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: پس از بازی برابر سویا فرصت کمی برای ریکاوری داشتیم. باید خود را خوب آماده کنیم تا بتوانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم. گرانادا حریف آسانی نیست.

جرارد پیکه نسبت به داوری دیدار بارسلونا و اتلتیک بیلبائو اعتراض کرد و همچنین به قضاوت بحث برانگیز داور بازی رئال مادرید و سویا اشاره کرد. سرمربی فرانسوی در این باره اظهار کرد: نمی‌خواهم وارد این بحث شوم. تنها به بازی فردا فکر می‌کنم. همیشه درباره داوری صحبت می‌شود. قضاوت کار سختی است و تنها چیزی که نگرانش هستم بازی فرداست.

به گزارش ایسنا به نقل از آس رئال،زیدان در مورد وضعیت کریستیانو رونالدو گفت: با رونالدو صحبت کردم. او بازیکن باهوشی است. هدفم این است که رونالدو در طول فصل در شرایط خوبی قرار داشته باشد. ۲۰ بازی در ۷۰ روز پیش رو داریم و او گاهی اوقات باید استراحت کند همچون بازی چهارشنبه شب برابر سویا. درست است که دوست دارد همیشه بازی کند اما باید همه چیز را سنجید. رونالدو بازیکن مهمی است و یک رهبر واقعی است.

سرمربی فرانسوی درباره حضور چهار بازیکن مادریدی در تیم منتخب ۲۰۱۶ یوفا اظهار کرد: از این اتفاق خوشحالم. به نظرم باید بازیکنان بیشتری در این فهرست قرار می‌گرفتند اما باید به انتخاب‌ها احترام گذاشت.