خبرگزاری فارس: سخنرانی معاون پارلمانی رئیس جمهور در یزد نیمه تمام ماند

به گزارش  فارس از یزد، حسینعلی امیری که امروز بعد از خطبه‌های نمازجمعه مرکز استان یزد به سخنرانی پرداخت، آنجا که سخن از پای‌بندی رئیس جمهور به وعده‌های خود به میان آمد، مردم نمازگزار شعار مرگ بر منافق و مرگ بر دروغگو سر دادند.

مردم با سر دادن شعارهای پی در پی مانع سخنرانی معاون پارلمانی رئیس جمهور که در صدد ارائه گزارشی از عملکرد دولت در طول سه سال گذشته بود، شدند.

شعارهای مردم امکان ادامه سخنرانی را از امیری گرفت و وی پس از حدود ۵ دقیقه سخنرانی ناچار به ترک تریبون نمازجمعه شد.

بلندگوهای تعبیه شده در خیابان و اطراف مسجد ملااسماعیل با آغاز شعارهای مردم قطع شد اما پس از وصل آنها، شعارهای مردم همچنان ادامه داشت.

پس از وقوع این جریان شبکه‌های اجتماعی تلاش کردند این اتفاق را به گروه‌های ناشناس ارتباط دهند که فیلم‌های منتشر شده در فضای مجازی نشان از مردمی بودن این حرکت و جمعیت قابل توجه شعاردهندگان داشت.

به گزارش فارس، حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور از چهارشنبه شب به استان یزد سفر کرده که بازدید از چند طرح صنعتی و گردشگری، شرکت در نشست شورای اداری و سخنرانی در محل برگزاری نمازجمعه از برنامه‌های سفر دو روزه وی به استان یزد بوده است.

تکمیلی:
 
  
اخبار دریافتی حاکیست، سخنرانی حسینعلی امیری، معاون پارلمانی حسن روحانی در نماز جمعه امروز یزد به جنجال کشیده شد.
امیری در سخنان خود  به مقایسه اقدامات دولت فعلی با دولت قبل پرداخت که منجر به تحریک احساسات نمازگزاران و سردادن شعارهایی تند علیه دولت روحانی و حسینعلی امیری شد.با بی اعتنایی امیری  به شعارهای داده شده، نمازگزاران اقدام به پرتاب مهر و تسبیح به سمت وی کردند!
جو نامطلوب ایجاد شده در بین دو نماز با دخالت نیروهای امنیتی برای دقایقی آرام شد اما بعد از نماز همچنان ادامه یافت.

 

 

سخنرانی معاون حسن روحانی در نماز جمعه یزد به دلیل تخریب دولت قبل به جنجال کشیده شد + عکس و فیلم

سخنرانی معاون حسن روحانی در نماز جمعه یزد به دلیل تخریب دولت قبل به جنجال کشیده شد + عکس و فیلم