سرخط خبرها

حرکت جنجالی حسن عباسی مقابل سئوال دختر دانشجو / عکس

 

 حرکت جنجالی سخنران اصولگراها مقابل دختر دانشجو

حسن عباسی سخنران مشهور اردوگاه احمدی نژاد، در حرکتی عجیب سوال دختر دانشجو را با نشان دادن پلاک سینه اش پاسخ داد!

حسن عباسی در واکنش به دختری که در وسط سخنانش پرسید: تو چرا سوریه نمیری ؟” یقه پیراهنش را بازکرد وپلاکش را نشان دادوگفت: “به من ماموریت دادن جلوی اربابان تو واستم…..

حسن عباسی قبلا به اتهام ایراد افترا به ارتش جمهوری اسلامی  احضار و بازداشت شده بود. مرداد ماه امسال بود که  ارتش به دلیل سخنان تند عباسی علیه این نهاد نظامی، از او شکایت کرد

طی هفته های اخیر، واکنش های متعددی نسبت به این اظهارات ایران شده بود و حتی ارتش و سپاه نیز، چند بار این سخنان را محکوم کردند.

پس از این واکنش ها، حسن عباسی نامه ای عذرخواهی خطاب به ارتش نوشت.

همان موقع دادستان نظامی تهران از ورود این مرجع قضایی به موضوع فیلم منتشره شده حاوی مطالبی درباره ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

غلامعباس ترکی دادستان نظامی تهران گفت: با توجه به اینکه در این فیلم، سخنان ناروایی درباره ارتش جمهوری اسلامی ایران مطرح شده بود، متعاقب شکایات واصله از برخی مقامات و مراجع رسمی از جمله ارتش، دادسرای نظامی تهران بر اساس وظایف قانونی خود و به منظور جلوگیری از خدشه وارد آمدن به وحدت و جایگاه نیروهای مسلح، آقای حسن عباسی را به عنوان متهم احضار و طی دو جلسه از وی تحقیق به عمل آمده است.

وی تاکید کرده بود: نهایتاً با توجه به شواهد و قرائن موجود، درباره وی به اتهام نشر اکاذیب و فراهم کردن جو بدبینی نسبت به نیروهای مسلح، با توجه سوابق قبلی، قرار وثیقه صادر ولی به دلیل خودداری نامبرده از تودیع وثیقه، روانه بازداشتگاه شد.

دادستان نظامی تهران وحدت موجود بین نیروهای مسلّح را از مظاهر اقتدار ملی برشمرد و افزوده بود: اقتدار نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی، موجب شده که کشور ما به جزیره ثبات و امن در منطقه تبدیل شود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

6 نظر

 1. سیدمحسن

  این همه سیاه نمایی شما سایت ها تهش به کجا میخواد برسه ؟
  واقعا کپی کردن از رو دست بقیه و مثل طوطی حرف بقیه رو تکرار کردن هنر نیست
  شما که فکر میکنید ایشون به ارتش توهین کرده معلومه نه تنها نامه ی ایشون خطاب به ارتش رو نخوندید بلکه حتی سخنرانی کامل ایشون رو هم گوش نکردید , اگر یک درصد فکر میکنید که شاید وجدانتون به قلقلک اومده میتونید به سایت کلبه کرامت برید و جلسه ۲۲۷ و ۲۳۰ رو ببینید بعد قضاوت کنید .
  کاری که با ایشون کردن تقطیع سخنرانیشون بود , شما اگر قرآن رو هم تقطیع کنید چیزهای جالبی مثل ” یا ایها الذین آمنوا لا تقربوا الصلوه ” رو از تو دلش بیرون بکشید

  پاسخ
 2. رضا

  هر کسی که این خبر را تنظیم کرده جریان ساز قهاری بوده و وصل کردن آقای عباسی به احمدی نژاد هر دو را بهم خراب کنه ولی حقیقت اینه زمانی که اصول گرایان محوه کمالات احمدی نژاد بودند این آقای عباسی بود گه احمدی نژاد را بشددت نقد می کرد.

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *