عذرخواهی فدراسیون ورزش‌های رزمی در پی اتفاقات جام جهانی موی تای روسیه/ نماینده ایران و اسراییل روی یک سکو + تصاویر

موی تای بانوان

Image result for ‫موی تای نماینده اسراییل‬‎

در جام جهانی موی تای که به میزبانی روسیه برگزار شد، نماینده ایران در وزن ۶۰ کیلوگرم در حالی روی سکوی سوم قرار گرفت که نماینده اسراییل روی سکوی اول ایستاده بود و در حال پخش سرود ملی اسراییل بودند . با بازنشر تصاویر این اتفاق در رسانه‌ها، فدراسیون ورزش‌های رزمی رسما عذر خواهی کرد.

به گزارش ایسنا، متن عذر خواهی این فدراسیون به شرح زیر است:

«احتراماً نظر به انتشار تصویری از سکوی مدال برنز خانم سعیده غفاری ملی‌پوش ۶۰- تیم ملی موی تای در جام جهانی کازان روسیه و حضور ورزشکاری از رژیم اشغالگر وغاصب قدس در سکوی اول، ضمن عذرخواهی رسمی اعلام می‌دارد:

فدراسیون ورزش‌های رزمی ضمن تاکید موکد بر عدم به رسمیت شناختن رژیم سفاک صهیونیستی و پیروی محض  از منویات نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید می‌نماید که مساله فوق‌الاشاره صرفا محصول یک خطای انسانی غیرعمدی بوده و فدراسیون ورزش‌های رزمی در حال بررسی دقیق‌تر موضوع با همکاری نهادهای نظارتی جهت توبیخ جدی و غیرقابل اغماض مسئولان ذی‌ربط است و گزارش نهایی بعد از بررسی‌های قانونی در اختیار شورای برون‌مرزی وزارت ورزش و جوانان قرار خواهد گرفت.

لذا تاکید می‌نماید این فدراسیون کما فی‌السابق پرچمدار مبارزه با رژیم اشغالگر و غاصب قدس و پیروی از منویات مقام معظم رهبری می‌باشد.»

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. Amir

    دکتر حسین عابدی که دکتر قلابی دارد مسول این افتضاح میباشد. ایشان دارای کلاهبرداری های مختلف در دوران قبل از مسئولیت میباشد و یک فرد کاملا غیر مذهبی و بی دین نیز است چند سال قبل حتی به سفارت اسرائیل در ترکیه رفته بود تا تقاضای پناهندگی کند و جالب است که مدیر تیمهای ملی فدراسیون نیز میباشد. ایشان وقتی که دبیر آموزش و پرورش بودند از آنجا که کارت پایان خدمت نداشت تونست با پاسپورت برادرشان البته با عکس خودش که بخاطر بیدقتی افسر گذرنامه سفرهایی به امارات و ترکیه داشته باشد …ایشان یک جاسوس بین المللی هستند

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *