دادستان دیوان محاسبات هم خبر رای به انفصال از خدمت نوبخت و طیب‌نیا را تکذیب کرد

ایرنا نوشت: دادستان دیوان محاسبات، ادعای جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد مبنی بر انفصال خدمت محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی از سوی این دیوان را تکذیب کرد.

 فیاض شجاعی در این باره گفت: برای حکم انفصال از خدمت فردی، ابتدا باید گزارش تخلف از یک مرجع در این مورد به دیوان محاسبات ارجاع شود تا ما آن را رسیدگی کنیم.

وی یادآور شد: هیچ گزارشی در مورد این دو نفر به ما ارجاع نشده است این موضوع صحت ندارد و خبر انفصال از خدمت این دو نفر از سوی دیوان محاسبات تکذیب می شود.

جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد در مجلس امروز در گفت و گویی با یکی از خبرگزاری ها مدعی شد دیوان محاسبات به انفصال از خدمت نوبخت و طیب نیا در پرونده حقوق های نامتعارف رای داده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

 1. فرامرز صدیقی

  سلام. صدور یک رای هم که ملت را به عدالت و برخورد با فساد دلشاد و راضی می نمود؛ کن فیکون شد. عجبا! این دو نفر چطور می خواهند پاسخگوی آبروی از دست رفته مدیرانی که آنها به اسم حقوق های نجومی عزل کردند؛ باشند؟!!!
  مدیرایی که برخی در مبارزه با فساد شهره بودند و با این اتهام (که خود این دو بزرگوار مسبب آن بودند) از صفحه مدیریت کلان کشور خط خوردند!
  میگن که گزارشی درخصوص حقوق های نجومی دریافت نشده تا در این زمینه  اقدام کنند ولی ملت فکر می کردند که دستگاه های نظارتی بر حسن عملکرد مدیران و دستگاه های اجرایی و … نظارت دارند! نمی دانستیم که آنها حتی در صورت مشاهده تخلف هم نمی توانند اقدام کنند و باید گزارشی برای بررسی تخلف وجود داشته باشد. یعنی به عبارتی دیگر ملت باید از مدیران متخلف شکایت کنند!!!
  پس لطفا روند ارایه گزارش و نشانی را بفرمایید تا ما هم شکایت کنیم تا شما هم رسیدگی کنید و …!!!
  ضمنا دم این نماینده محترم و  شجاع مجلس هم گرم.

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *