بیانیه موسوم به کانون صنفی کارکنان شبکه بانکی کشور با طرح درخواست‌هایی بیش از ۱۶ هزار رای جمع آوری و مواردی را خطاب به وزیر اقتصاد و رییس کل بانک مرکزی مطرح کرد.

روز شنبه خبرنگار شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبِنا) یک کانال تلگرامی موسوم به کانون صنفی کارکنان شبکه بانکی کشور با قرار دادن بیانیه ای ۱۲ بندی، از اعضای خود که تا لحظه تنظیم این خبر بیش از ۲۶ هزار نفر بوده و هر لحظه نیز در حال افزایش است خواسته تا در رفراندوم بیانیه به عنوان یکی از کارکنان شبکه بانکی کشور شرکت کنند.

در این درخواست که ۱۶ هزار نفر نیز  تا کنون به آن رای داده اند، آمده: ضمن مطالعه بیانیه همکاران شبکه بانکی اعلام می دارم این بیانیه مورد تایید و حمایت اینجانب است و یا خیر؟

بنا به اعلام این کانال تلگرامی، ۹۸ درصد رای دهندگان به بیانیه پاسخ مثبت داده و تنها ۲ درصد با مفاد آن موافق نبودند.

همچنین اعلام شده است: ضمن تشکر از حضور پرشکوه همکاران گرامی در اولین همدلی بزرگ شبکه بانکی کشور، به استحضار می رساند که رفراندوم بیانیه تا ساعت ۲۰ روز یکشنبه ۷ آذر ماه ادامه خواهد داشت و قابل تمدید نیست.

هر چند این کانال تلگرامی موسوم به کانون صنفی کارکنان شبکه بانکی است اما پیگیری های خبرنگار شبکه خبری ایبِنا برای برقراری تماس با مدیر این سایت و گرفتن اطلاعات نتیجه نداشت.

همچنین در روز جاری در این کانال تلگرامی درج شده است که ضمن تشکر از حضور پرشکوه همکاران گرامی در اولین همدلی بزرگ شبکه بانکی کشور، به استحضار می رساند که رفراندوم بیانیه تا ساعت ۲۰ روز یکشنبه ۷ اذر ماه ادامه خواهد داشت و قابل تمدید نیست.

تصاویر بیانیه موسوم به کارکنان شبکه بانکی