به گزارش خزر، به لطف گسترش دامنه نفوذ فضای مجازی در بین خانواده ها و حضور چشمگیر جوانان در شبکه های اجتماعی موبایلی، اخبار و رویدادهای گیلان، ایران و جهان به سرعت دست به دست می شود تا آن جا که ضرب و شتم ناجوانمردانه یک زن توسط ماموران شهرداری فومن از یک سو و سکوت برخی از اعضای شورای شهر فومن و عدم واکنش درخور شهرداری این شهر از سوی دیگر، حتی پای شبکه های بیگانه را هم به این قضیه باز می کند و این اتفاق را از یک رویداد محلی به هزینه ای ملی برای کشور تبدیل می نماید.

مسیح علی نژاد، به سراغ فرزند بانوی دستفروش می رود و پس از آن هم صدای ضبط شده ای از یک عضو شورای شهر فومن را پخش میکند اما در نهایت و در بخش پایانی به سراغ شهردار فومن می رود و پای صحبت های وی می نشیند!

وی که  نام خانوادگی شهردار فومن را نمی داند، خود را به صورت کامل به شهردار فومن معرفی میکند و میگوید: “مسیح علی نژاد هستم”، “خبرنگار”، “از خارج از ایران تماس میگیرم”، “از تلویزیون من و تو”، “صدای شما ضبط میشه و توی برنامه ی اتاق خبر پخش میشه و بینندگان در موردش قضاوت میکنن”

 اما شهردار فومن علی رغم معرفی علی نژاد و با علم به اینکه این تماس از شبکه “من و تو” با وی برقرار شده است، می گوید: “خب این یک موضوعی است که هر روز اتفاق می افتد!”

متاسفانه از این اظهارات عباسقلی زاده ممکن است چنین برداشت شود که چنین اتفاقاتی در سطح کشور و یا استان و شهر فومن هر روزه در حال تکرار است!! این اظهارات اعتراف گونه نه تنها وضعیت فعلی را بهبود نمی بخشد بلکه اوضاع را خراب تر هم می کند!

اما در پایان اظهارات کوتاه شهردار فومن نکته جالب دیگری که به نظر می رسد اینست که وی به علی نژاد می گوید: باید مصاحبه شما حضوری باشد!! 

مشخص نیست منظور شهردار فومن از این جمله دقیقا چه بوده است؟ دعوت از علی نژاد برای حضور در محل شهرداری فومن یا طفره روی از پاسخ به او! اگر هدف طفره روی بوده که ای کاش آقای شهردار اصلا پاسخی به او نمی داد نه اینکه با بیان این جمله که این موضوعی است که هر روز اتفاق می افتد، اصطلاحاً بند را به آب بدهد.

دانلود فایل صوتی از اینجا